logo              

Kurzy NAPLNO

TŘETÍ ROČNÍK 2017

Kurzy mají za cíl prohloubit znalosti a zkušenosti účastníků v oborech činoherního i alternativního herectví, filmové tvorby i herectví, muzikálu a médií (žurnalistika, dokumentaristika, moderace).

Intenzivní práce ráno, odpoledne i večer pomůže účastníkovi získat představu, zda-li by měl dost psychických i fyzických sil se svému zvolenému oboru věnovat profesionálně.

Kurzy NAPLNO jsou šestidenní. Pět dní intenzivní práce a šestý prezentační závěrečný den pro rodiče, kamarády, známé a veřejnost. Program kurzu si každý lektor nastavuje sám podle potřeby oboru a podle potřeb celé skupiny. Pevné body v programu jsou pouze časy jídel a čas závěrečné prezentace. Tak je možné účastníkům co možná nejlépe přiblížit svět umělců profesionálů. Malá kapacita kurzu zajišťuje rodinnou atmosféru a umožňuje individuální práci s jednotlivci.

Třetí ročník Kurzů NAPLNO se přesouvá do Kladna. Pro přespání je vhodné zajistit si karimatku či nafukovací lehátko a spacák. V ceně kurzu je i celodenní strava (snídaně, oběd, večeře a dvě svačinky; stravovací omezení nebo volba vegetariánské stravy není problém a uvádí se při vyplňování přihlášky). Každý večer nás čeká něco jiného (večerní práce, hostující představení atd.) podle aktuální kulturní nabídky města Kladna a našich známých či kamarádů.

Pokud chcete získat lepší představu o Kurzech NAPLNO, podívejte se do naší historie na loňský první ročník 2016. >>>

"Nebojte se prožít prázdniny NAPLNO!"

 

Kurzy NAPLNO 2017

termín: 24. - 29. 7. 2017
cena: 3.660,- Kč

propočet ceny na osobu: 1.526 Kč celotýdenní strava, 1.500 Kč honoráře (lektoři, instruktoři, zdravotnice a zásobování), 0 Kč za pronájem prostorů a 634 Kč režijní náklady (propagace, kopie, úklid, webhosting, účetnictví, a pod.)

LOŇSKÝ ROK >>>

   

PODROBNOSTI K OTEVŘENÝM OBORŮM A JEJICH LEKTOŘI

Jaroslav Slánský

Tomáš Hron

Zdeněk Stejskal

David Macháček

Jakub Novák

Zbigniew Kalina

Barbora Vovsíková

v jednání

František Hnilička

Matyáš Strnad

   

PŘIHLÁŠKY ON-LINE

 

vyplnit přihlášku k oboru

Muzikál >>>

 

vyplnit přihlášku k oboru

herectví - Alterna >>>

 

vyplnit přihlášku k oboru

herectví - Činohra >>>

 

vyplnit přihlášku k oboru

Film >>>

 

vyplnit přihlášku k oboru

Média >>>